Wanna Zielona Góra

O wannie

Wyobraźmy sobie taki dzień – spóźniamy się na autokar, a w konsekwencji do pracy. Właściciel zakładu jest na nas wściekły za nieterminową adaptację zlecenia i przepada nam gigantyczny kontrakt, co symbolizuje brak premii. W drodze powrotnej do domu ochlapuje nas pojazd na przejściu dla pieszych. Taki dzień to prawdziwa koszmar i jedyne o czym śnimy to ciepła kąpiel przy dźwiękach ukochanej muzyki. Dlatego też właśnie praktyczna, ładna i ogromna wanna jest tak znacząca w każdej łazience. 
Są rzecz jasna hołdownicy szybkich pryszniców, którzy ciągle w biegu nie chcą wyszukać czasu na odprężającą kąpiel. A to tymczasem najprzyjemniejszy fragment każdego wieczoru, idealne zakończenie stresującego dnia. Wystarczy tylko napuścić gorącej wody, dodać ukochanych soli do kąpieli albo żelu, włączyć relaksacyjną muzykę a przy tym nalać sobie lampkę wina. Tak stworzona kąpiel przyniesie zasłużony popas oraz odprężenie po stresującym dniu a także zagwarantuje rozkoszny spoczynek nocą.
Na nieszczęście nie do każdej łazienki zmieści się gigantyczna wanna. Można w takim przypadku zainspirować się wnętrzami najnowocześniejszych hoteli, gdzie piękna wanna stojąca na rzeźbionych nóżkach znajduje się w sypialni. Niestety nie do każdego wnętrza będzie pasowało takie rozwiązanie.
Jeżeli potrzebujemy uatrakcyjnić naszą kąpiel oraz zagwarantować sobie pomocną stymulację, możemy zadecydować się na nabycie wanny z hydromasażem. Na rynku znajdziemy dostatnią ofertę takich wanien,a ich ceny nie są już tak wygórowane, jak jeszcze parę lat temu.
Chcąc zagwarantować sobie wspaniały reset po ciężkim dniu napuśćmy do wanny gorącej wody i zanurzmy się w niej z ulubioną książką.


Możliwość komentowania jest wyłączona.